602 526 957 hormonjoga@email.cz

Kurzy a semináře

Vyberte si z následujících termínů:

Moje nabídka

Kalendář akcí – rezervace místa

Průběžné hodiny a kurzy –

 možnost cvičení On-Line

Zimní cviky Lunární jógy

Lunární jóga pro radost – Znojmo

Je možné chodit na jednotlivé hodiny nebo si předplatit výhodný 8-blok nebo 16-blok. Cviky zbavují bolestí zad i hlavy, po náročném dni načerpáme čerstvou energii a uvolníme se. Zařazuji cviky na přání nebo podle aktuální časové kvality.

Lunární jóga – Znojmo

Cviky jsou vhodné pro ženy i pro muže i pro každé životní období. Např. v těhotenství pomáhají mamince i miminku, připravují na hladký porod. Po porodu rychle navrátí postavu zpět a udržují psychickou pohodu. Hodí se na potíže v přechodu i po přechodu.

Středa 17:30 – 18:45 h

Aktuální hodiny, kurzy a semináře naleznete v rezervačním systému 🌸

5-blok Hormonální jógy ve Znojmě

Kurz je vhodný pro ženy i pro muže. Už na první hodině se naučíme techniky a celou sestavu cviků. Na dalších setkáních ji budeme procvičovat a doplňovat o protistresové techniky. Za 5 týdnů již mnoho žen dosáhlo výborných výsledků.

Víkendové semináře

Lunární jóga – jemné cviky pro zdraví ve Znojmě

Vylaďte si hormony a cyklus pohodovou Lunární jógou! Cviky jsou jemné a zároveň účinné, působí blahodárně na celé tělo, páteř, orgány i hormonální systém, zlepšují myšlení a zklidňují emoce. Díky tomu dosáhnete rychlých výsledků. Pomáhají s menopauzou i s otěhotněním. Zařadíme i tance LJ jako nejsilnější „medicínu LJ“.

24.6.2022 17-20h Znojmo
25.6.2022 9-12 a 14-17 h

Hormonální jóga v Rožnově

Kurz je vhodný pro ženy i pro muže. Už v pátek projdeme celou sestavu cviků a v sobotu ji budeme procvičovat a doplňovat o protistresové techniky. Cviky je možné přizpůsobit na míru, individuálně poradím.

22. – 23.7.2022 Rožnov
letáček

Lunární jóga – jemné cviky pro zdraví v Rožnově

Cviky LJ působí blahodárně na celé tělo, páteř i orgány v břiše, zlepšují myšlení a zklidňují emoce. Díky tomu je možné dosáhnout rychlých výsledků.  Zařadíme i cviky na přání – na procvičení určité partie nebo zlepšení konkrétních potíží, mohou to být např. i tance LJ jako nejsilnější „medicína LJ“.

24.7.2022 Rožnov
letáček

Hormonální jóga ve Znojmě

Kurz je vhodný pro ženy i pro muže. Už v pátek projdeme celou sestavu cviků a v sobotu ji budeme procvičovat a doplňovat o protistresové techniky. Cviky je možné přizpůsobit na míru, individuálně poradím.

18. – 19.11.2022 Znojmo
letáček

On-Line jóga

Jóga ON-LINE pro všechny – měsíční členství

Cviky jsou vhodné pro ženy i pro muže i pro každé životní období.  Pro vyzkoušení zdarma požádejte o členství v této skupině na Facebooku. Zařadíme cviky na přání – např. na tvarování postavy, bolesti zad, psychickou pohodu, imunitu apod. Budeme cvičit podle aktuální časové kvality – znamení zvěrokruhu, podle fáze měsíce i ročního období. Jóga nám pomáhá cítit se skvěle kdykoli a kdekoli. Hodí se jak na plodnost, tak na potíže v přechodu i po přechodu.

Každý týden nová hodina

Plánujeme tyto průběžné hodiny a kurzy

cviceni on-line pro tehotne pomaha na bolesti zad, krece v nohach, nespavost, dela dobre mamince i miminku

Jóga pro těhotné – Znojmo

Cviky jsou snadné a jemné, přitom účinné – působí blahodárně pro maminku i miminko, připravují na hladký porod, zbavují stresu a bolestí, zlepšují dýchání i trávení, harmonizují hormonální systém. Pravidelně zařazuji cviky na práci s pánevním dnem, proti ischias, karpálnímu tunelu apod.

Úterý 17:00 – 18:05 h

Lunární jóga Šatov

Cviky jsou snadné a jemné, přesto velmi účinné – působí proti stresu, zbavují bolestí, zlepšují trávení, harmonizují hormonální systém. Pravidelně zařazuji cviky na zhubnutí, na tvarování postavy, posílení pánevního dna, ale i proti ischias, karpálnímu tunelu apod.

Úterý 18:30 – 19:45 h

Lunární jóga Chvalovice

Cviky jsou vhodné pro ženy i pro muže i pro každé životní období. Protáhnou tělo a osvěží po náročném dni. Dodají energii a zlepší imunitu. Zbaví bolestí zad, břicha, hlavy i kloubů. Hodí se na potíže v přechodu i po přechodu.

Středa 19:15 – 20:30 h

cviceni on-line pro tehotne pomaha na bolesti zad, krece v nohach, nespavost, dela dobre mamince i miminku

Jóga ON-LINE pro těhotné – měsíční členství

Cviky jsou snadné a jemné, přesto velmi účinné – působí proti stresu, zbavují bolestí, zlepšují trávení, harmonizují hormonální systém. Pomáhají mamince i miminku, připravují na hladký porod. Pravidelně zařazuji cviky na práci s pánevním dnem, ale i proti křečím v nohách, otokům, karpálnímu tunelu nebo na udržení těhotenství apod.

Úterý 16:00 – 17:15 h

Máte rádi jógu?

Získejte slevu za včasnou platbu!

Při platbě víkendového semináře 3 měsíce předem získáte SLEVU 300,- Kč,

2 měsíce předem 200,- Kč

a měsíc předem je sleva 100,- Kč

Share This