602 526 957 hormonjoga@email.cz

Semináře

Vyberte si z následujících termínů:

Moje nabídka

On-Line jóga

Jóga ON-LINE pro těhotné – měsíční členství

Cviky jsou snadné a jemné, přesto velmi účinné – působí proti stresu, zbavují bolestí, zlepšují trávení, harmonizují hormonální systém. Pomáhají mamince i miminku, připravují na hladký porod. Pravidelně zařazuji cviky na práci s pánevním dnem, ale i proti křečím v nohách, otokům, karpálnímu tunelu nebo na udržení těhotenství apod.

Úterý 17:30 – 18:45 h

Jóga ON-LINE pro všechny – měsíční členství

Cviky jsou vhodné pro ženy i pro muže i pro každé životní období.  Zlepšují plodnost a kreativitu, po porodu rychle navrátí postavu zpět a udržují psychickou pohodu. Zařadíme cviky na přání – např. na zhubnutí, na tvarování postavy apod. Budeme cvičit podle aktuální časové kvality. Cvičíme i podle aktuálního znamení zvěrokruhu, podle fáze měsíce i ročního období. Jóga nám pomáhá cítit se skvěle kdykoli a kdekoli. Hodí se na potíže v přechodu i po přechodu.

Středa 17:30 – 18:45 h

Průběžné hodiny a kurzy – zatím zrušeny na neurčito

8-blok Hormonální jógy ve Znojmě

Kurz je vhodný pro ženy i pro muže. Už na první hodině se naučíme celou sestavu cviků od začátku a na dalších setkáních ji budeme procvičovat a doplňovat o protistresové techniky. Za 8 týdnů je zpravidla možné dosáhnout výborných výsledků. 

Lunární jóga pro radost – Znojmo

Je možné chodit na jednotlivé hodiny nebo si předplatit výhodný 8-blok nebo 16-blok. Cviky zbavují bolestí zad i hlavy, po náročném dni načerpáme čerstvou energii a uvolníme se. Zařazuji cviky na přání nebo podle aktuální časové kvality.

Lunární jóga – Znojmo

Cviky jsou snadné a jemné, přesto velmi účinné – působí proti stresu, zbavují bolestí, zlepšují trávení, harmonizují hormonální systém. Pravidelně zařazuji cviky na zhubnutí, na tvarování postavy, posílení pánevního dna, ale i proti ischias, karpálnímu tunelu apod.

Úterý 18:15 – 19:00 h

Lunární jóga – Znojmo

Cviky jsou vhodné pro ženy i pro muže i pro každé životní období. Např. v těhotenství pomáhají mamince i miminku, připravují na hladký porod. Po porodu rychle navrátí postavu zpět a udržují psychickou pohodu. Hodí se na potíže v přechodu i po přechodu.

Středa 17:30 – 18:45 h

Víkendové semináře

Zimní cviky pro zdraví a plodnost – Znojmo

Ohlasy účastnic kurzů ukazují, že je cvičení nejen hojivé, ale že harmonizuje hormony, obnovuje ovulaci a zlepšuje plodnost. Díky tomu mizí bolesti při menstruaci, návaly horka v přechodu, cyklus je pravidelný a pohodový. Seminář je obohacen i o Metodu Martiny Mangové – poznatky ze studia sportu, zkušenosti z Metody Mojžíšové a Hormonální jógy, i výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů.

28. – 29.2.2020 Znojmo
letáček

Hormonální jóga v Rožnově

Kurz je vhodný pro ženy i pro muže. Už v pátek projdeme celou sestavu cviků a v sobotu ji budeme procvičovat a doplňovat o protistresové techniky. Cviky je možné přizpůsobit na míru, individuálně poradím.

22. – 23.5.2020 Rožnov
letáček

Zdraví a plodnost podle znamení zvěrokruhu v Rožnově

Astrologickým znamením jsou přiřazeny různé části těla. My budeme putovat tělem a znameními zvěrokruhu, příjemně procvičíme a protáhneme celé tělo od chodidel až po hlavu. Ke každému znamení si zacvičíme cvik a relaxaci. Zařadíme i cviky na přání, např. tance LJ jako nejsilnější „medicínu“.

24.5.2020 Rožnov
letáček

Hormonální jóga ve Znojmě

Kurz je vhodný pro ženy i pro muže. Už v pátek projdeme celou sestavu cviků a v sobotu ji budeme procvičovat a doplňovat o protistresové techniky. Cviky je možné přizpůsobit na míru, individuálně poradím.

12. – 13.6.2020 Znojmo
letáček

Máte rádi jógu?

Napište si o slevu!

Při platbě víkendového semináře 3 měsíce předem získáte SLEVU 300,- Kč, 2 měsíce předem 200,- Kč a měsíc předem je sleva 100,- Kč

Share This